darktorrent

 

Rekrutacja do Ekipy DT

Standardy dodawania torrentów:
Filmy i Seriale:
Torrent:Nazwa dodawanego pliku w postaci "Tytuł Polski # reszta nazwy pliku z zachowanymi wszystkimi elementami.torrent" (oprócz reklam typu [kickass.to], TPB itd.)
Podkategoria: wybieramy tyle podkategorii ile jest podanych na filmweb.pl
Wersja językowa:Oryginalna to oryginalna ścieżka dzwiękowa filmu
lektor to lektor Polski, jeśli inny piszemy w opisie
napisy to wtopione napisy w tło filmu lub dołączone Polskie napisy w torrencie, jeśli inne niż Polskie to piszemy o tym w opisie
dubbing jeśli inny niż Polski piszemy w opisie
Polska produkcja to Polskie filmy a nie Oryginalna ścieżka
Link do filmweb:pełny link do filmwebu np. http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668
Trailer youtube:pełny link do trailera youtube z Polskimi napisami lub lektorem, wyszukujemy na youtube poprzez "nazwa filmu/serialu zwiastun" albo "nazwa filmu/serialu napisy" itd.
Dodatkowy opis:przedewszystkim dane techniczne torrenta, reszta jest opcjonalna
 
Gry:
Torrent:Nazwa dodawanego pliku w postaci "Tytuł Polski # reszta nazwy pliku z zachowanymi wszystkimi elementami.torrent" (oprócz reklam typu [kickass.to], TPB itd.)
Torrent:gry wstawiamy wyłącznie w wersji Polskiej lub angielskiej, inne wersje językowe tylko w przypadku braku innych, piszemy o tym w opisie
Gameplay youtube:pełny link do gameplaya youtube z Polskimi napisami lub lektorem, wyszukujemy na youtube poprzez "nazwa gry rozgrywka" albo "nazwa gry po polsku" itd. (gameplay/recenzja Po polsku, jesli niema to po angielsku gameplay/recenzja, trailery odpadają nawet Polskie co do gier)
 
Muzyka:
Jakość:Jakość najbliższa prawdy, czasem jakość wynosi np. 272 kbps, opcje na darktorrent to ~230, ~270, 320... wybieramy ~270
Utwór youtube:pełny link do utworu z albumu który dodajesz
 
Programy:
Program w akcji youtube:pełny link do filmu w którym korzysta się z programu, preferowana Polska wersja gdy dostępna "nazwa programu opis", "nazwa programu recenzja", "nazwa programu instrukcja", "nazwa programu poradnik" itd.
Opis:wymagany Polski opis, ponieważ mało który program ma Polskie napisy/komentarz na youtube (opisu szukamy na programs.pl, programosy.pl itd.)
 
Ebooki:
Opis:wymagany Polski opis książki jest ksiązka jest po Polsku, w przypadku ksiązki w wersji angielskiej akceptowalny opis angielski
Zdjęcie okładki ksiązki/czasopisma:wybieramy zdjęcie okładki
 
Torrenty stworzone przez Ciebie dla DT:
 ZAKAZ dodawania własnych popularnych za granicą torrentów.
- Jeśli masz dodać gre 15 GB, która już jest za granicą z 500-5000 seedami nie twórz takiego torrenta z 1 seedem ponieważ nie sprostasz roli seedera i są już dużo lepsze źródła.
- Dodawania własnych torrentów ma sens tylko dla małych plików, których nie będzie problemu dłużej seedować lub rzeczy które nie są już dostępne za granicą (np. ebooki w wersi PL, filmy z lektorem itd.)
- musisz posiadać seedboxa lub po stworzeniu torrenta seedowac go minimum 48 godzin non stop lub do uzyskania share ratio 1000%
jeśli nie spełniasz tych warunków dodawaj już istniejące torrenty i nie twórz własnych
 
Nazwa torrenta:wymagany dopisanie do końca tytułu DTPL lub DTPL-Twój nick
Zawartość torrenta:w środku torenta plik tekstowy darktorrent.pl - Darmowa Polska Baza Torrent.txtNa tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.).
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.darktorrent 2013-2017 © qspy
torrenty | forum

[ Serwer 1 | Czas 0.001 | 1/1 Queries]
 


torrenty | forum | darmowe fora | gry | filmy | muzyka | programy | seriale | ebooki | files search